Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
(099) 34 34 732 | (067) 3240153 Київ, пр-кт Академіка Палладіна 20, оф. 1

Search Our Site

Гарантії зберігання пломби.
Гарантійний термін зберігання пломби встановлюється в залежності від класу порожнини (на якій поверхні зуба) і від типу пломбу вального матеріалу.
На цементні пломби - максимальний термін - 6 місяців (на всі класи порожнин).
На пломби з композитних матеріалів (світло полімерних) гарантійний термін становить 12 місяців для всіх класів порожнин.
Гарантійний термін на зберігання пломби знизиться на ЗО % при порушенні пацієнтом правил особистої гігієни ротової порожнини (ГІ>2) та при наявності генералізованого парадонтиту середнього та важкого ступеню.

При наявності у пацієнта важких загальних захворювань (ендокринна патологія, злоякісні новоутворення, порушення психіки, алкоголізм, токсикоманія) та при наявності множинного карієсу, коли уражено більше 12 зубів, гарантійний термін знижується на 50 %.
Гарантійний термін встановлюється для тих хворих, які звертаються до лікаря стоматолога з профілактичною метою не рідше одного разу на рік (у осіб до 25 років) та при наявності загальних хронічних захворювань 2 рази на рік.

Гарантійний термін обчислюється від дня завершення лікування зуба, що фіксується у медичній амбулаторній картці та фінансових документах (чек тощо).
Претензії пацієнтів, передбачені чинним законодавством про захист прав споживачів, можуть бути пред’явлені протягом гарантійного терміну за умови, що пацієнт виконав рекомендації лікаря (див. вище).

Підстава: наказ МОЗ України № 305 від 22.11.2000 року «Про затвердження• критеріїв медико-скономічної оцінки надання стоматологічної допомоги».


Завантажити гарантії на протези